Dünya’ya Bir De Buradan Bakın

Şehirleri ,ülkeleri birde bu şekilde görün istedik.İnsanoğlunun artık yapamayacağı bir şey kalmamış gibi görünüyor.Paylaşacağımız bu fotoğraflar umarım hoşunuza gider.

Asıl Önemin İç Güzellik Olduğunu Gösteren Adam

Turia Pitt, 2011 yılında Batı Avustralya’da düzenlenen Kimberley Ultra Maraton’unda güzelliğini kaybetmiştir. Koşu sırasında çıkan bir yangın sonrası vücudunun %65’i yanmıştır.

Dünyanın En Değişik Festivali

Burning Man (Yanan Adam) Nevada’nın Black Rock Çölü’nde düzenlenen 6 gün boyunca süren bir festivaldir.Tüm dünyadan isteyen herkes katılabiliyor.

Kızılderelilerin Hayata Bakış Açınızı Değiştirecek 10 Temel İlkesi

ABD’nin ilk yerlisi olarak bilinen kızıldereliler hoşgörülü ve düzenli olmalarıyla tanınır. Onların yaşam tarzları belli kurallar içerisindedir.Kuralları sayesinde mutlu ve düzenli bir yaşam sürdürüyorlar.

Kardeş Olduklarını Düşünen Bebek Dilan ve Yavru Bulldog

Fotoğrafçı olan 25 yaşındaki anne Ivette Ivens, oğlu Dilan ve bulldog köpeklerinin aynı gün doğmasının bir anlam taşıdığını düşünür. Yavru bulldog Farley, aileye dahil olduktan sonra bebeği çok sever ve onun yanından ayrılmaz.

İnsanı Hapise Girmeye Özendirecek Norveç Hapishanesinin Fotoğrafları

Hiçbir insan hapishane ortamına düşmesin tabii, düşürecek durumlara da kalkışmasın. Ama Norveç’te Halden isimli öyle bir hapishane kurulmuş ki insanın orada hapise giresi geliyor.

1 Euro’ya Sahip Oldukları Mağarayı Hayallerinin Evine Çevirdiler

4 yıl evvel Fransız Alexis Lamoureux, iş yerinin kapanması yüzünden taşınmak durumunda kalıyor. İşsizlik düşüncesi ve kiraların yüksek olması sebebiyle halasının yıllarca yaşamış olduğu, bakımsız bir halde olan,

Yaratıcılıkta Çığır Açacak Ambalaj Tasarımları

Büyük firmalar ürünlerini sattırmak ve sattığı ürünleri müşterilerinin hafızasına kazımak için ilginç reklam yollarına başvuruyor. Bir ürünün kalitesini ambalajına bakarak anlayabilirsiniz.

Çılgın Saç Modelleri

Kanserle mücadele edenler için okulda farklılık yaratan annelerin yaptıkları herkesi kendilerine hayran bıraktı.Çılgın saç diğer adıyla crazy hair çocukların saçlarına boyalar uygulanarak yapıldı.İşte o muhteşem görüntüler.

Akıllı ama tembel insan icatları

Bozulan bir eşyayı tamir etmek için aklını kullanan, tembel, üşengeç insanların neler yaptıklarını görünce en azından vay be diyeceksin.

Çürümeye terk edilmiş, eskiden mükemmel olan gemiler

Artık gemilerin başına ne geldiyse bir kenara atılmış, çürümeye bırakılmış, hatta çoğu çürümüş atık gemilere bir göz atalım mı?

Çocukların yer aldığı kötü fotoğrafların güzelleşmiş hali

Başlık biraz tuhaf oldu farkındayız ama , anlatmak istediğimizi anlatamadık, resimlere bakınca daha iyi anlayacağından emin olduğumuz için :) Gündüz Aghayev isimli sanatçının sanat eserleri...

Çizgi film kahramanlarının iskeletleri

Onları hep kanlı canlı gördük, ama içlerini görmek ister misin? Çizgi film kahramanlarının anatomileri, iskelet yapıları bu galeride, koş koş.

Denizlerden çıkmış ilginç şeyler

Denizler, çok derin ve geniş olduklarından, insanlar denize bir çok şey atabilmektedir. Bu atılan şeyler zamanla mutasyona uğrayıp farklı yerlerden kendilerini dışa vururlar. Ve görüldüklerinde ilginç gözükürler. İşte denizden çıkanlar;

Genelde evlilik teklifinde kullanılan yaratıcı yüzük kutuları

Öyle herkesin evlilik teklifini sıradan yüzük kutuları içerisinde yaptığını düşünmüyorsunuz değil mi ?
İşte en yaratıcı, en özel yüzük kutuları.

Görebileceğiniz En Tiksinç 10 Kıyafet

Giyim önemlidir güzel giyinmek daha da önemlidir çünkü güzel/yakışıklı gösterir,ama tercihler doğru olmadığı zaman ortaya çok kötü bir görüntü çıkmaktadır.Bunun adı farklılık değil berbatlıktır.

Dış Görünüşlerine Göre İnsanları Yargılamamız Gerektiğinin 9 Kanıtı

Bir günde binlerce insan görüyoruz. Her taraflı dövmelerle kaplı, başörtlü yada vücudunun yarısı çıplak dolaşanlar, kirli elbiseler giyen insanlar ve dahası.

Hayatına Şaşıracağınız 6 Ünlü

Türkiye’nin gözde ünlülerinin bilinmeye birçok yönü var. Öğrenmek isteyenler için kısa bir derlemek yaptık.

Sakız Üzerine 15 Çizimler

Sakız çiğnemeyenimiz yoktur.Çiğnediklerimizide bir çoğumuz çöpe atma yerine sokakta yürürken,arabayla giderken yerlere atarız.Janitors’da yerde gördüğü sakızları boyayarak farklı bir işe imza atmış.

En Farklı ve Çılgın 10 Otobüs

Bizim pekte görmeye alışık olmadığımız bu otobüsler turistlerin ilgi odağı haline geldi.Bu ülkelerin kendine ait renkli otobüsleri fazlasıyla dikkat çekiyor.Turistler otobüslerde yolculuk yapmaktan çok keyif aldıklarını dile getiriyorlar.

Röntgen çekilince ortaya çıkan, insan vücuduna girmiş nesneler

Bazen kazayla, bazen deneyle, belki de isteyerek insan vücuduna saplanmış,girmiş ve röntgen çekilince tam olarak netliği belli olan tuhaf nesneleri, röntgenli bir şekilde görelim.

Google arama motorunda yapılan en ilginç aramalar

İnsanların bazen bazı şeyleri neden yaptıklarını anlamakta zorluk çekebiliriz. Bu duruma örnek olarak, google üzerinden yapılan ilginç aramaları öğrenmek ister misin?

Karizmatik küçük dövmeler

Büyük olmayan küçük hatta küçücük dövmeler, şekline ve yapıldığı yere göre gayet karizmatik durabiliyorlar. Biri birinden güzel küçük dövme örnekleri görelim.

Çok fazla ilginç bulutlar

İçerikteki bulutlar gerçekten çok ilginç görünüme sahipler, gerçek bulutlar mı yoksa editlenmiş bulutlar mı olduğuna karar vermeyi de sana bırakalım.

Gerçek manzaralara cam ile çizim eklenince ortaya çıkan görüntüler

Gerçek fotoğraflara, cam üzerinde çizim yaparak üstüne eklenildiğinde ortaya çıkan yeni görüntüler gayet eğlenceli görünüyor.

Yaşanan En Adrenalin Dolu ve En Heyecanlı 13 An

Bu içerik seni çok heyecanlandıracak! Gifleri izlediğinde bile adrenalin dolacaksın, çünkü yaşanan bu anlar hem çok tehlikeli, hem çok eğlenceli, senin gibi adrenalin arayan biri de bunlardan keyif alabilir.

Sosyal Ağlarda Soosyo'yu Beğen - Paylaş!

9,222BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip et!
2,290TakipçilerTakip et!
99,456TakipçilerTakip et!
26,338TakipçilerTakip et!
2,070AbonelerAbone

Bir arkadaşına gönder!