video

Erciyes Üniversitesi Öğrenci Evi Baskını

Öğrenci evinize gelen hayrettin den bihaber olsaydınız ne olurdu? Kirli çamaşırları ortalıkta duran öğrenciler, eve çektirdiği işkencelere hayrettin hayretmekten başka bir şey yapamıyor.

video

Aracı bir Maymun Sürdüğünü Görseydiniz Tepkiniz Ne olurdu

Arabayı maymunun sürdüğünü görseydiniz tepkiniz ne olurdu. İşte tam bu anda şöför ortaya çıkıyor ve iyice ilginç bir hal alıyor. Şaşkınlığını gizleyemeyen personel bu işe gülerek cevap veriyor

video

Yüzü gizli şöför

Alışveriş yapan bir yaşlı amcam bir anda genç adama dönüşünce personel ilkönce ne olduğunu anlamaya çalışıyor halbuki o olanların hiçbirinden bihaberdir.

video

Işid Türkiye’yi Türkçe Olarak Tehdit Eden Video Yayınladı

Gündemde olan konuda Işid Türkiye’yi tehdit eden video yayınladı. Video’da konuşan şahıs tamamen Türkçe olarak konuşuyor. Videoyu izleyebilirsin!

video

Babanım Ben Senin

Gözüne kestirdiği kurbanların yanına yaşlı kılığında oturan hayrettin onlara birkaç küçüklük hatıraları olduğunu söylediği fotoğrafları gösteriyor. Şakazade ne olup bittiğini anlamadan pat! Hayrettin ben senin babanım diyor.

video

Ve Beklenen Film Yenilmezler 2

Aylardır Herkesin beklediği Yenilmezler 2 : Ultron Çağ 1 Mayıstan itibaren vizyonda seyircisiyle buluştu. Aksiyonu bol , Macerası bol fantastik bir bilim kurgu filmi bizi bekliyor.

video

Otelde Kopmuş Kafa Şakası

Siz bir otel çalışanısınız ve odayı temizlemek için giriyorsunuz. Yastıkları kaldırtından sonra one!! bir insan kafası. Şakayı hazırlayanlar bir hayli şakazadeyi korkutuyor.

video

Sihirli Kapı Şakası

Parkta ilginç bi yerde öylece duran bi kapıdan geçen bir insan kapı kapandığında kaybolsaydı ne yapardınız? Bunu gören insanların bazıları korkup kaçarken diğerleri hayretle ne olup bittiğini anlamaya çalışıyor.

video

Siri Türk Kızı Olsaydı

Siri Türk Kızı Olsaydı adlı videomuz da günümüzde kullandığımız ve her alanda yardımcı olan telefonu kontrol etmemize yarayan türk kızı siri bu seferde bir abimizin eline düşüyor ve onu test ediyor.

video

İnsanların başına gelen komik olaylar

Bu video ile, insanların başına gelen ilginç olayları göreceksin. Çok aşırı komik sahnelere denk gelebileceğini önceden bildirmek isteriz. Sonra uyarmadı deme :)

video

Komik Bebek Videosu

Bu video’da birbirinden komik ve ilginç bebekleri göreceksin! Tamamı neşeli ve eğlenceli!

video

Türkün Yabancı Dille İmtihanı

Türkün Yabancı Dille İmtihanı adlı bu videomuz da asla bir turiste denk gelmek istemeyeceğiniz bir sosyal deney videosunda Türk Halkımızın Saygın Tutumu ile hayretler içinde videomuzu izliyoruz. İyi Seyiler

video

Yürüyen Merdivene Kapılıp Uçan Teyze

Türkiyede bir alışveriş merkezinde yaşlı teyzemiz yürüyen merdivenlerin gazabına uğruyor ve çevredekilerin şaşkın bakışları arasında hiç bir yara almadan kurtuluyor.

video

Reha Muhtardan SeçmeTuhaflıklar

Reha Muhtar haber sunarken heyecana mı kapıldı noldu bihaber girdiği komik ve eğlenceli hareketleri haber izleyen vatandaşları gülme krizine sokuyor. Kendisine burdan teşekkür ederiz

video

Rüyalar Hakkında 20 İlginç Gerçek

Hepimizin rüyalar hakkında bilmediğimiz bir o kadarda ilginç olan bilgi ve gerçekleri sizler için topladık. Sizde bu videoyu izleyerek hayretler içine düşecek en önemli bilgileri izleyebilirsiniz.

video

Asansör Gece Kulübü Olursa

Peki Türkiye de Asansör Gece Kulübü Olursa ne olur adlı videoyu izliyoruz. Aşırı derecede komik ve sıradışı bir sosyal deney videosu olan hayret tinin videosunu izliyoruz. İyi seyirler

video

Unutulması Güç Ünlü Gafları

Ünlülerin bilmeden ağızlarından kaçırdığı gaflar ve onu düzeltmeye çalışırken girdiği komik halleri insanları gülmeye sonrasında ise hayrete düşürüyor. Özelliklede Hülya Avşar’ın gafı.

video

Tembel İnsanlar İçin 20 İlginç İcat

Çağımızın en büyük hastalığından biri olan obezitenin getirdiği hastalıklar ve tembel insanların yeni icatlarını şaşırarak ve keyfile bende yapacağım diye izleyebileceğiniz bir videodur. İyi seyirler

video

Eşek Şakası Nasıl Yapılır ?

Endonezya da inşaat işi yapan bir grup şakacı gençler uyuyan arkadaşını el arabasına bindirir ve uçurum kenarına götürüp tehlikeli bir şaka yaparak aşşağı atarlar, tehlikeli bir o kadarda komik olan görüntüleri izliyoruz.

video

En Gizemli 20 Hayalet Fotoğrafı

Peki Aranızda Hayaletlerden bende korkarım diyenler var ise kesinlikle açmasın , bu videoda 10 gizemli hayalet ve korkutucu fotoğraflar yer almaktadır. İyi seyirler.

video

2015 Haziran ve Temmuz Aylarının En Komik Vine’ları

2015 yılı Haziran ve Temmuz Aylarında bir çok vine yapıldı ancak bunların arasında sizlerin kahkaha atmanızı sağlayacak vinelerin birleşimini sizlere sunuyoruz ;

video

Evde Dondurma Yapma Tarifi.

Yaz ayının vazgeçilmezi dordurmayı birkaç dakikada evde hazırlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey süt, buz ve biraz çilek.

video

Evde Yapabileceğiniz 10 Deney

Hepimizin ev ortamında çılgınca deney yapmak ister. Fakat bu abimiz sizleri 10 farklı ev ortamında bulabileceğiniz malzemeler ile birlikte yapabileceğiniz bu deneyleri sizler için video karşısına çıkıyor.

video

Gerçek Güçlere Sahip 8 İnanılmaz İnsan

Bende bu güçlere sahip olmalıyım diyeceğiniz bir video , bu videoda 8 farklı insanın 8 farklı şaşırtıcı ve sizlerin sıkılmadan izleyeceği videolardan biri . İyi seyirler

video

Basketbol Fail Videosu Derlemesi

Basketbol meraklıları için bir o kadar korkutucu izleyenler için eğlendirici olan bu video sizler için toplanmış ve sizlere sunulmuştur. Asla sıkıldım demeyeceğiniz bir video . İyi seyirler.

video

3 İlginç Ürünü Test Ettik

İlginç ürünü test eden ve sizleri de hayretlere düşürecek , izledikten sonra keşke benimde olsa diyebileceğiniz bir deney videosunu sizler için hazırlamış bir grup deney videosunu izleyeceğiz.

Sosyal Ağlarda Soosyo'yu Beğen - Paylaş!

9,222BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip et!
2,290TakipçilerTakip et!
99,456TakipçilerTakip et!
26,338TakipçilerTakip et!
2,070AbonelerAbone

Bir arkadaşına gönder!