Doğum fotoğrafları

Doğumu ve doğum anını anlatan, yapılan bir yarışmada en iyileri seçilen doğum fotoğraflarına bu galeride ulaşabilirsin!

Yaşlılık belirtileri

Öyle saçlarım beyazladı, ellerim kırıştı, tansiyon hastasıyım diye yaşlandım diyemezsin, yaşlılığın daha eğlenceli daha belirgin belirtileri sana sır olarak söyleyelim mi?

Uykuya ayrı bir huzur katan yataklar

Uykudaki huzuru bulmak için, bu güzel yatakları tercih ederseniz, uykuda nirvanaya erişebilirsiniz. Tabi bu yataklarda uyumak da herkesin harcı değil :)

Uyku sevenlere çok çeşitli yastıklar

Sadece uyku amacı taşımasa da , dinlenmek için, masaj içinde kullanılabilen yastıkların çok çeşitli hallerini görmek istersen, onlarca farklı yastık örneğine göz atabilirsin!

Kardan yapılan, kardan adam olmayan hayvanlar

3 tane gencin birlikte yaptığı kardan hayvanlar ile tanışmak, bu devasa kar hayvanlarını incelemek, belki de kıskanmak isteyebilirsin.

“Tıp demiş burnundan düşmüş” tabirini doğrulayan baba çocuk görüntüleri

Baba ne yaparsa, çocuk da aynısını her zaman yapmasa bile bazen yapabilir ve işte o an her şey tıpatıp aynıdır. Tıp demiş babasının burnundan düşmüştür. İşte onlar;

Doğum sonrası, doğum izi de barındıran gerçek kadın vücutları

Jade Beall isimli sanatçı, kadınların doğum sonrası görünümleri ile ilgi bir proje başlattı ve katılan kadınların fotoğraflarını sergiledi. Doğum izleri gözüken kadınların, vücutlarına göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Türkiye’de Saygı Kurallarına Hiç Bir Zaman Uymayan 8 İnsan Tipi

Maalesef ki ne kadar istemesekte saygı kurallarına uymayan insanlarda aramızda var .. Keşke uysalar ama nerdeee :) İşte o tip insanlardan bazıları ..

Fason dikim yapıp 120 işçi çalıştıran Kastamonu ilindeki işyeri sahibi bir gecede tüm makinaları...

Yapılan açıklamada makinaların alındığı gece mesaide olduklarını belirten işçiler fabrikanın 3 yıldır faaliyette olduğunu belirttiler.

Kredi kartı bilgi formlarının doldurulmasında gereken anne kızlık soyadının kullanılması

Bankalara kredi katı sahibi olmak için gelenlere Türkiyede'ki ilk kredi kartını veren bankada form doldurulurken sorulan sorulara anne kızlık soyadının eklenmesi

Saç dökülmesine karşı nasıl önlem alınır? Saç dökülmesine ne iyi gelir?

Bayanların sıkça şikâyet ettiği saç dökülmesine neler iyi gelir? Sıkça sorulan sorulardan sorulardandır. Saçlar bir bayanın en önemli aksesuarıdır. Güzel saçlara sahip olmak bir bayanın görünümü değiştirir. Her gün ne nasıl şekil versem diye düşündüğünüz saçların dökülmesi canınız sıkıcı bir hal alır.

Saç Bakımı İçin Doğal Yöntemler

Dış görünümümüzü daha kaliteli ve gösterişli hale getiren saçlarımızın en büyük düşmanı çevresel faktörlerdir. Yoğun güneş ışığına ve hava kirliliğine maruz kalan saçlarımız zamanla sahip olduğu canlılığı ve parlaklığı yitirerek mat, kuru ve yıpranmış bir görünüm oluşturabilmektedir.

Saçları Canlı Tutma ve Dolgun Göstermenin Yolları

Kim istemez ki dolgun ve canlı saçlara sahip olmayı. Doğuştan taşıdığımız özelliklere göre kimi insanın saçı ince tellidir kiminin ki kalın tellidir. Kalın telli saçlar dolgunluk konusunda biraz daha şanslıdır ancak bir yağmur ya da toz onları da kafanıza yapıştırabilir.

Temizlik Şirketi Pazarı

Temizlik Şirketlerinin sayısı neden bu kadar çok ve neden her gün onlarca temizlik şirketi açılıyor.

Bu Görüntüleri Sadece ABD’nin Süpermarketlerin de Görebilirsiniz

ABD’nin bazı alışveriş merkezlerinde garip giyimleri ve uçuk tarzlarıyla dikkat çeken insanlar hallerinden gayet memnun görünüyorlar.Peki sizler bu kıyafetlerle caddelere çıkabilir misiniz.

Anne Baba Olmak Zor iş

Mini minnacık elleri ve ayakcıkları ile evin her bir tarafını savaş alanına çeviren tatlı mı tatlı bu veletler ne zaman büyüyecek diye düşünüyorsunuz.

Makyaj Temizleme Sütü Nasıl Yapılır?

Bayanların vazgeçemediği makyaj ürünlerini akşamları yatmadan önce temi gerekmektedir Makyaj sonrası cildi temizlemek için çeşitli makyaj temizleme malzemelerini almak yerine kendini de kendini de yapabilirsiniz.

Yılda 100.000 Dolar Kazanan Güzel

49 yaşındaki Jane bir çiftlik sahibi ve o bu sayede çok para kazanıyor.Gün içinde evinin bahçesinde yaptığı bütün çalışmaları videoya kaydeden kadın yılda 100.000 dolar kazandığını söylüyor.

Dünyadaki En Gözde Çiftlerin Muhteşem Çocukları

Yaptıkları ile gündemden düşmeyen ünlülerin çocukları her zaman işlerinden önce geliyor.En az kendileri kadar göz önünde olan bu minikler ekran başında büyümeye devam ediyorlar.

Sanatını Konuşturan Sanatçı

Kanada’da yeteneğiyle bilinen Ellen Jewett, işinde çok başarılı ve olağanüstü heykeller yapıyor.Bazen biraz korkutucu,birazda sıradışı işler yapan sanatçının bir çok işte imzası bulunuyor.

Kadınların Birbirlerine Söylediği Tatlı Beyaz Yalanlar Neler

Şimdi eğri oturup doğru konuşalım kadınların arasındaki kıskançlık erkekler arasında bile yoktur.Kızlar bir kavga etse,düşman devletler kendilerinden utanır.Her yerde bir tane fesat çıkar,ve ortalığı karıştırmaktan büyük keyif alırlar.

Bu Yatakları Görünce Asla Uyanmak İstemeyeceksiniz

Rahat bir yatakta uyumayı,güne güzel başlamayı kim istemez ki.Perdeleri açtığınızda karşınızda muazzam bir manzaranın büyüsünden daha güzel ne olabilir.

Ev Hanımları Tarafından Ustaca Hazırlanan Düğün Pastaları

Düğünlerin vazgeçilmezi pastalar en iyi ustalar tarafından kusursuzca hazırlanıyor.Eskisi gibi tek çeşitle kalmayan,bir çok farklı lezzetlerle özenle hazırlanan pastalar bu sefer ev hanımları tarafından yapıldı.

Erkek Hediye Almadan Önce Ne Düşünür

Bir çok erkek asla kadın kadar ince fikirlere sahip olamaz.Mesela doğum günleri unutulur,özel günleri tanışma gibi pek önemsemez,evlendikten sonra sevgililer gününü asla umursamaz bir de biz sevgili değiliz ki ya der gibi gibi.

Kilolu Kadınların Bitmeyen Çileleri

Bir çoğu aileden gelen genetik yapı itibariyle kilolu doğar ve bu uzun yıllar devam eder.Kimisi bir rahatsızlıktan dolayı bu sıkıntıyı yaşar.Onlarda manken gibi vücudu olan bir çok kadına özeniyorlar.

Bir Çocuğun Rüyası

2015 yılında Down sendromlu oğulları için güzel bir çalışma yapan baba inanılmaz ilgiyle karşılaştı.Küçük çocuklarının en büyük hayalinin uçmak olduğunu belirten aile onun bu hayalini ancak bu şekilde geçekleştirdi.

Sosyal Ağlarda Soosyo'yu Beğen - Paylaş!

9,222BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip et!
2,290TakipçilerTakip et!
99,456TakipçilerTakip et!
26,338TakipçilerTakip et!
2,070AbonelerAbone

Bir arkadaşına gönder!