Kırmızı ve Bordo Ruj Örnekleri

Kırmızı ruj, bordo ruj, hepsi kırmızı tonlarında, dudaklarda kırmızı tonlar ise asaleti simgelemektedir. Bu galeride ruj örnekleri bulabilirsin.

Farklı ve ilginç moda tasarımları

Modacıların tasarladığı bazı moda tasarımları ilginç olabiliyor. Tabi bu farklı tasarımlar herkese ilginç gelmeyebilir ancak çoğunluğa ilginç geliyor. Gelin bu moda tasarımlarına bir göz atalım

Moda ve Doğa Uyumu

Doğanın ahengine uyum sağlayan moda dünyasında yer alan elbiselerin aynı kare içerisinde doğa manzaraları ile karşılaştırıldığını görüp, huzurlu bir yolculuğa çıkmaya hazır mısın?

Yazlık uygun fiyatlı kadın elbiseleri

Fiyatlarını görünce, elbise ile kıyaslayınca ""aaa çok ucuzmuş" diyeceğiniz, bir kaç elbise çeşidi görmek ister misiniz? Yazlık olan elbiselerin tasarımları da pırıl pırıl, ışıl ışıl, rengarenk türden...

Dünyanın en güzel ve en pahalı gelinlikleri

Gelinlik denildiğinde, öyle hemen geçiştirmezsin, dur orada dersin, gelinlik her zaman kullanılmayan özel bir şeydir. Gelinlik özel olunca, tasarımları ve fiyatları da yüksek rakamlara ulaşabiliyor. Dünyadaki bu güne kadar yapılmış, en güzel gelinlikleri ve haliyle gelinlik fiyatlarını bu içerikte öğrenebilirsin.

Yeni Moda Olan Kurdele Yakalı Gömlekler

Son zamanlarda bayanların üzerinde çok fazla gördüğümüz yakalı gömleklerden bir kaç model :)

Farklı Kapşonlu sweatshirt modelleri

Kapşonlu sweatshirt'ler istenildiğinde her mevsimde giyilebilen özel ve güzel bir elbisedir. Diğerlerinden farklı olarak harika tasarımlara sahip Kapşonlu sweatshirtere bu galeride yer verdik.

Sosyal Ağlarda Soosyo'yu Beğen - Paylaş!

9,222BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip et!
2,290TakipçilerTakip et!
99,456TakipçilerTakip et!
26,338TakipçilerTakip et!
2,070AbonelerAbone

Bir arkadaşına gönder!