Ana Sayfa Yaşam Püf Noktası

Püf Noktası

İpuçları, tüyolar, özel anlatımlar, nedir, nasıl yapılır, kolaylık , püf noktası vb. konular bu bölümde resim, galeri ve liste halinde derlenip, sosyalleşmektedir.

Anketlere göre aşk acısına iyi geldiği söylenen 7 tane öneri

Yapılan ankete göre aşk acısına iyi gelen ve en fazla oy alan öneriler .. :)

Bayat Ekmekleri Nasıl Değerlendirebileceğini Düşünüyorsan İşte İpuçları

Bayatlamış ekmeklerin var ve ne yapacağını mı bilmiyorsun ? İşte bir sürü ipucu ..

Kesinlikle aklında bulunması gereken meyveler ve faydaları

Meyveyi hepimiz severek yiyoruz ama bir çok insan faydasını bilmiyor .. İşte aklında tutman gereken meyveler ve meyvelerin faydaları :)

Kilo Vermenin Püf Noktaları

Kilo almak hepimizin korkulu rüyasıdır. Ne yazık ki gündelik yaşamımızda çok fazla hareket etmeme ve sağlıksız beslenme gibi alışkanlıklarımız yüzünden kilo almamız kaçınılmazdır. Bu durumda insanın kendini gözetim altına alması gerekmektedir. Çoğu insan kilosunu takip etmediği için kilo alma sürecinin de farkına varamaz.

Ücretsiz yabancı dil öğrenme kursları

Yabancı dil öğrenmek eskisi gibi zor değil. Yabancı dil öğrenmek için her gün kursa gitmenize de gerek yok. Ücretsiz olarak hizmet veren, online yabancı dil kursları ve telefon programları ile yabancı dili çok kısa sürede öğrenebilirsin. İşte ücretsiz yabancı dil kursları veren siteler...

Kız tavlamak için erkeklerin yaptığı sporlar

Kadınların spor yaptıklarını görünce hemen o sporu yapmak isteyen, kız tavlamak için çaba gösteren erkler hangi sporları yapıyorlar?

İnsanlar neden tırnak yer?

Köfte, çorba, kızartma, tatlı dururken bu insanlar neden tırnak yiyor olabilir ? :) Şaka bir yana gerçekten insanların neden tırnak yediklerini merak ediyor musun?

Yaratıcı zeka geliştirme yöntemleri

Yaratıcı zekayı geliştirmek, yeni şeyler üretebilmek, yeni planlar kurabilmek için gerekir. Bu tavsiyeleri dinlerseniz, yaratıcı zekanızı geliştirebilirsiniz!

Yalan söyleyen bir insan nasıl anlaşılır?

Yalan söyleyen bir insan genelde bazı belirtiler verir. Profesyonel yalan söyleyenler olsa bile bu içerikte yer alan bazı belirtilerin en azından bir kaçını istemeden gösterirler. Yalan söyleyen insanları nasıl anlarız hadi öğrenelim.

Biranın faydaları ve zararları

Bira genel olarak sağlığa zararlı olarak algılansa da faydası da olan bir içki türüdür. Günümüzde gencinden yaşlısına tüketilen biranın, içki dalında ucuz olması da ayrı bir tercih sebebidir. Biranın faydalarına ve zararlarına göz atalım.

Anneler ve Yeni Anne Adaylarının Kesin Olarak Bilmesi Gereken10 Bebek Bakım Talimatı

Sevgili anneler ve anne adaylar ; Bebek bakımı yapman ve yapmaman gereken konular hakkında her şeyi özetleyen talimatlara göz atman bence senin için iyi olacaktır :)

WhatsApp’da ki grup konuşmalarında gerçekten doğru diyeceğin 7 gerçek

Günümüzde whatsapp kullanımı o kadar ilerledi ki artık ebeveynlerimiz bile kullanıyor :) Bir de whatsappda gruplar oluşturulur bir çok kişiyle aynı anda sohbet edilir .. İşte bu grupların gerçekleri :)

İstanbul’da bulunan evden kaçış oyunları

Evden kaçış oyunu gizem ve heyecan içeren bir oyun türüdür. Her farklı evden kaçış oyununda farklı senaryolar yer alır aynı zamanda farklı mekanda. İstanbul'de evden kaçış oyunu oynanabilecek yerleri bu listede bulabilirsin.

Keşke daha önce bilseydim diyebileceğin 10 yararlı ipucu

Senin için çok fazla yararlı olabilecek olan pratik bilgilerden 10 yararlı ipucu .. Bunları öğrenip denemen gerek :)

Kötü bir gün geçiriyorsan, rahatlamak için yapabileceğin şeyler!

Güne kötü başlamış veya gün ortasında günün kötü gitmeye başlamış olabilir, bu tür durumlarda rahatlamak için yapabileceğin şeyleri anlatalım.

Kitaplar hakkında, kitapların önemini anlatan ünlü insanlar tarafından söylenmiş sözler

Kitapların değerini anlayabilmemiz için, ünlülerin söyledikleri, kitap veya kitapların önemini anlatan bu sözler, kitap okumana, okuyorsan da daha çok okuma isteğine sebep olabilir, bu içerikten kitap okumaya gidersen , biz de zaten seviniriz :)

Öğrenince Beyni Fazlasıyla Geliştiren Bilgiler

Bu bilgileri daha önce duydun mu bilmiyorum ama gerçekten beynimizi fazlasıyla geliştirecek gibi görünüyor ..

Sosyal Ağlarda Soosyo'yu Beğen - Paylaş!

9,222BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip et!
2,290TakipçilerTakip et!
99,456TakipçilerTakip et!
26,338TakipçilerTakip et!
2,070AbonelerAbone

Bir arkadaşına gönder!