Seyahat

Ülkemizde ve tüm dünyada seyahat edebileceğin yerler hakkında bilgiler, tatil yapılacak yerler, şehir ve ülke resimleri, seyahat listeleri ve galerileri bu bölümde yer alıp, sosyalleşmektedir.

Hindistan’daki En Müthiş Ofis Binaları

Hindistan'da görselliği ile fazlasıyla dikkat çeken ofis binaları ..

Yeni yılda kesinlikle ziyaret etmen gereken en güzel şehirler

Yurtdışına çıkacaklar için Avrupa'nın en popüler kentleri seninle , yolunuzun bu şehirlere düşmesini ümit ediyorum :)

Değişik ülkelerde bulunan 11 dev heykel

Yaratıcılığın hakkını gerçekten veren ve değişik ülkelerde bulunan yaratıcı dev heykeller ..

Dünyada Ki En Soğuk Köy Oymyakon’dan 10 Dondurucu Manzara

Üzerinde yaşam olan dünyanın en soğuk köyü Oymyakon... Bu köyde okulların tatil edilebilmesi için -52 derece sıcaklık olması yeterlidir ki ocak ayında hava sıcaklığı -52 ila -71 arasında değişmektedir.

Sicilya adası resimleri

Sicilya'ya ait her yerde bulamayacağın resimler paylaşıyoruz.Sicilya Özerk Bölgesi İtalya Yarımadasının güneybatısında bulunan Sicilya adasının özel statülü yerel idaresidir. Başkenti Palermo'dur. Sicilya'nın özel statüsü 1948 "İtalyan Cumhuriyeti Anayasası"'nda bulunmaktadır.

Tek başına seyahat etme nedenleri

Seyahate çıkmak yada tatile gitmek bir arkadaş veya aile ile keyifli olmasına keyifli ama, tek başına gitmek için bir çok sebep belirledik. Hayatında en az bir kere tek başına seyahat etmen için işte o sebepler;

İL İL TATİL YERLERİ 3 AFYON

Tatil seçeneğinizin içerisinde AFYON ili varsa galerimizdeki resimlerin sizlere yardımcı olacağını düşünüyoruz. İyi tatiller.

Hala hayattayken kesinlikle gezip görülmesi gereken 15 mükemmel ötesi yer

Dünyanın en güzel doğa olaylarının yaşandığı, insan hayatı boyunca mutlaka görülmesi gereken 15 yer ..

Kayak Tutkunlarının Bir Türlü Vazgeçemediği 10 Kayak Merkezi

Kayak yapmayı seven bunu tutku haline getiren bir çok insan vardır . Bir çok kişi kayak yapmayı , kaymayı çok sever . Bu tutkunların hiç vazgeçemediği kayak merkezleri ;

İL İL TATİL YERLERİ 4 AĞRI

Tatil seçeneğinizin içerisinde Ağrı ili varsa galerimizdeki resimlerin sizlere yardımcı olacağını düşünüyoruz. İyi tatiller.

Su üzerine inşa edilmiş, mükemmel şehirler

Hep ismini duyduğun, suların şehri Venedik İtalya var evet, ama sadece bu mu? Su üzerine inşa edilmiş başka şehir yok mu sanki... Kesinlikle var ve bu içerikte sana su üstündeki şehirleri tanıtacağız.

Mükemmel Plajlarıyla Birlikte, Harbor Island, Bahamalar

Bahamalar'da bulunan belki de en güzel plajlardan birisi Harbor Island. Tatil seçenekleri arasında değerlendirilebilir nitelikte. Bu içerikte Harbor Island plajını tanıtacağız ve plajın en güzel resimlerini sunacağız.

Dünyanın en güzel adaları

Denizin ortasında tatil mekanı olan bu adaların güzelliğine doyum olmuyor, resimlerine bile hayran kalacağın adaların, kumlarına ayak bastığını düşünsene !

Kazakistan singing sand , kumların çekiciliği

Görülmesi veya gidilmesi gereken yerlerden biri singing sand, Kazakistan'ın belkide en güzel yeridir. Çöl içerisindeki efsanevi güzelliklerin barındığı bu liste ile, singing sand hakkında bir çok bilgi bulabilirsin.

İL İL TÜRKİYE TATİL YERLERİ 12 BİNGÖL

Yaz sezonunun girdiği bu günlerde tatile cıkmak veya seyahat etmek amaçlı gidebileceğiniz illerimizde yabancılık yaşamamanız için ön bilgi amaçlı yardımcı olmayı amaç edindik. İyi Tatiller

İL İL TATİL YERLERİ 13 BİTLİS

Yaz sezonunun girdiği bu günlerde tatile cıkmak veya seyahat etmek amaçlı gidebileceğiniz illerimizde yabancılık yaşamamanız için ön bilgi amaçlı yardımcı olmayı amaç edindik. İyi Tatiller

Sosyal Ağlarda Soosyo'yu Beğen - Paylaş!

9,222BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip et!
2,290TakipçilerTakip et!
99,456TakipçilerTakip et!
26,338TakipçilerTakip et!
2,070AbonelerAbone

Bir arkadaşına gönder!