İyilik yapılırken resimlenen insanlar

Dünyada iyiliğin devam ettiğine kanıt bu resimler, biraz duygusal anlar yaşattırabilir.

Yalnız kalmanın, yalnız yaşamanın faydaları ve zararları

Hayret bir şey, yalnızlığın faydası mı olurmuş ? Diye sorabilirsin kendi kendine ama bu yalnızlık faydalarını okuduğunda belkide yalnız kalmak istiyorum diyebilirsin.

Alkol alıp sarhoş olduktan sonra oluşan görüntüler

Alkol alıp-içip, tamamen sarhoş olduktan sonra artık bilinç kapalı olabiliyor ve bu durumda yapılanlar mantık çerçevesinin dışına çıkıyor. Bakalım sarhoş insanlar nasıl görünüyorlar!

Sokakta ve evde oynanan çocuk oyunları

Çocuklar için özellikle sokak oyunları çok önemlidir. Geçmişte bu listede yer alan oyunların bir çoğunu da oynamışızdır. Tabi bazı oyunlar sana yabancı gelebilir, doğal bir durumdur. İşte çocuk oyunları listesi.

Toplu taşıma araçlarını kullanan insanların öğrendikleri

Günün belirli vakitlerinde toplu taşıma araçları kullanan insanlar bazı şeyleri çok iyi tecrübe eder ve doğal olarak da öğrenirler. Peki toplu taşımada neler öğrenilir?

Kitap okumayı sevenler için yapılmış özel kütüphane

Japonya'da bulunan özel kütüphane, tamamen kitap okumaya yönelik hazırlanmış. İçerisinde kitap okuyabilmek için her ayrıntı düşünülüp tasarlanmış. Kütüphaneye bir göz atalım.

Genç anne ve babaya sahip olmanın getirdiği durumlar

Bu konuda senin bir suçun yoktur ama ailen gençtir. Genç anne ve babaya sahip olduğunda diğer ailelere göre farklı durumlar oluşur. Peki nedir bu durumlar hadi göz atalım;

Doğal afetlere göre dünyanın en tehlikeli şehirleri

Olası bir doğal afette yıkıma en çok uğrayacak, en tehlikeli şehirleri listeledik. Deprem, volkan patlaması, tsunami, nükleer tehlikelerden en çok etkilenecek şehirler aynen şöyle;

Hayvan sahiplenmek için elde tutulur sebepler

Hayvan sahiplenmek, onunla yaşamak, besleyip büyütmek, sevgi göstermek ve sevilmek için bir çok sebep sunabiliriz. İşte hayvan sahiplenme sebepleri;

30 yaşına yaklaşma belirtileri

İnsanlar her gün büyüyor veya yaşlanıyor, bu içerikte 30'lu yaşlara yaklaşımda nasıl değişiklikler oluyor, yaşlanma belirtilerini tek tek izah edeceğiz.

Temiz sanılan ama mikrop yuvası olan mutfak eşyaları

Mutfakta kullandığımız bazı eşyalar, aslında temiz gibi gözükse de, bol miktarda mikrop barındırmaktadır. Bu eşyalar hangileri mi ? Öğrenelim...

Dünyanın en yaşanılabilir ülkeleri

Yapılan araştırmalara göre, değerlendirilebilecek her yönden yapılan değerlendirmeler sonucu dünyadaki yaşanabilecek en iyi ülkeleri seçmişler. Araştırmayı yapan şirket, İnsani Gelişim Endeksi (Human Development Index) . İşte o ülkeler;

En çok uçağı düşen hava yolu şirketleri

En güvenilir yolculuk uçakla yapılsa bile, uçaklarında düştüğü zamanlar olabiliyor. En çok uçağı düşen hava yolu şirketleri ve en güvenilir hava yolu şirketleri bu listede yer alıyor.

Dini konuların kullanıldığı komik olaylar

Dindeki bazı konuların kullanılarak, bazı komik resimler, olaylar yapılmış, komik olayları sergilemek sevap mıdır günah mıdır bilemeyiz ama yine de görmeniz gerektiğini düşündük.

En sık kullanılan beyaz yalanlar

Yalanın her türlüsü kötü burada bir anlaşalım evet ama bazı yalanları da mecburen söylemek zorunda kalıyoruz, amaç çoğu zaman yalan söylenen kişiyi üzmemek, bu yüzden bunlara beyaz yalanlar diye hitap ediyoruz. Peki en sık kullanılan beyaz yalanlar hangileridir?

Dünyadaki en değişik binalar

Yaratıcı mimarların tasarlayıp, inşaatçıların el attığı, değişik bina tasarımları görmek ister misin?

Mucize dolu hikayeler

Bazı insanların yaşadığı olaylar hikaye haline dönüp basında yer alınca mucizevi olduğu tüm dünya tarafından biliniyor. Mucize dolu bu hikayelerden bir kaçını öğrenelim.

15 yıl önce mazi olanlar

15 yıl öncesinde hayatımızda yer alan ancak şimdi çoğusu mazi olan şeyleri öğrenelim.

Sürekli olarak kullandığımız, pisliğinin farkında olmadığımız, en pis şeyler

Hemen hemen herkesin aktif olarak kullandığı , aslında pis olan ancak farkına varmadığımız şeyleri öğrenmek, hayatında yeni adımlar atmana sebep olabilir. Her ne olursa olsun, bu pis şeyleri bilmelisin.

Peşin hüküm vermenin yanlış olduğunu anlatan fotoğraflar

İnsanların görünüşlerine göre, o insan hakkında peşin hüküm vermenin, ön yargılı davranmanın yanlış olduğunu hatırlatan fotoğraflar.

Bakış çeşitleri ve örnekleri

İnsanların ruh hallerine göre değişkenlik gösteren bakışların çeşitlerini ve bakış örneklerini bu listede sunuyoruz. Bu bakışları unutmayın lütfen :)

Tek başına yapıldığında tuhaf gözüken davranışlar

İki insan birlikte yapınca sorun olmayan ancak tek başına yapılınca tuhaf gözüken davranışları öğrenince, bu davranışlardan kaçınman da olası...

İş görüşmelerinde sorulan en tuhaf sorular

İş görüşmesi esnasında, ummadık bir anda gelen tuhaf soruları listeledik. Ama bu tuhaf soruların neden sorulduğuna dair en ufak bir fikrimiz yok.

Dünyadaki en derin çukurlar

Dünya üzerinde yer alan en derin çukurlar ve bulundukları ülkeleri öğrenerek, çukurların resimlerini görünce esrarengiz bir moda geçmek ister misin?

Tuvaletten bile daha pis olan yerler

Herkes tuvaletler çok pis diye algılar, temiz tuvaletler de vardır tabi ama biz pis olan tuvaletleri kıyaslıyoruz burada, pis tuvaletlerden daha pis olan ne vardır sence? Öğrenelim...

Dünyanın en iyi korunan ve en güvenli yerleri

İnsanlar bazı şeyleri korumak için önlem alırlar ve bu doğrultuda en güvenli ve korunacak şekilde yapılar inşa ederler. Bu içerikte dünyadaki en güvenlikli yerleri ele alıyoruz.

Sosyal Ağlarda Soosyo'yu Beğen - Paylaş!

9,222BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip et!
2,290TakipçilerTakip et!
99,456TakipçilerTakip et!
26,338TakipçilerTakip et!
2,070AbonelerAbone

Bir arkadaşına gönder!